Witamy
Odliczanie czasu

Do zako鎍zenia 

roku szkolego 2017/2018

pozosta這: 

epodr璚zniki

Bezpieczne wakacje

MEN

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie

Nadz鏎 Pedagogiczny

OKE w Warszawie

CKE

Reforma programowa

Reforma programowa

O鈔odek Rozwoju Edukacji

CEO

Bezpieczny bo widoczny

Wychowanie Komunikacyjne

BEZPIECZNY & NIECHRONIONY

Dzie Bezpiecznego Internetu

Wikipedia

Bip

Sonda
Czy zjadasz 郾iadanie w domu przed wyjazdem do szko造?
Tak
Nie

Wyniki
Uczniowie szko造

 

 Rok szkolny 2017/2018

 

 

IIa

Wychowawca: Barbara Bini璠a

IIb

Wychowawca: Grzegorz Papis

1. Abramczyk Joanna

2. Abramczyk Karolina

3. Bie鎥owski Krystian

4. Bocian Karol

5.  Cho逝j Kacper

6. Gajowiak Kinga

7. Gawryjo貫k Dominik

8. Jaskólski Adam

9. Koniarz Agata

10. Kusio Jakub

11. Ku Jakub

12. Makuch Julita

13. Nowakowska Wiktoria Julia

14. Piwo雟ki Damian

15. Rokita Kinga

16. Wielgus Jagoda

17. Wójcik Klaudia

18. Zuchowska  Weronika

19. Lis Anna

20. Lis Bart這miej

 

1. Andrzejewski Sebastian

2. Bartkiewicz Weronika

3. Borek Jakub

4. Grzeszczyk And瞠lika

5. Jasik ㄆkasz

6. Jaskólski  Mateusz

7. Kowalczyk Kacper Andrzej

8. Kramek Ma貪orzata

9. Madej Martyna

10. N璠ziak Patrycja

11. N璠ziak Sara

12. Osenka Kacper

13. Rogala Kacper

14. Szyma雟ka Karolina Stefania

15. Tatar Martyna

16. Wilk Klaudia

17. Wójcik Pawe

18. 畝czkiewicz Monika Anna

 

IIIa

Wychowawca: Zasada Barbara

IIIb

Wychowawca: Gajowiak Renata

1.Adach Patryk

2.Byzdra Filip

3.Bade雟ka Weronika

4.Chojecki Piotr

5.Ciupak Miko豉j

6.Czerniak Bartosz

7.Gajowiak Ma貪orzata

8.Gawryjo貫k Agata

9.Glego豉 Paulina

10.Jasik Wiktor

11.Ka逝篡雟ki Jakub

12.Knie Patrycja

13.Madejski Karol

14.Marsza貫k Kacper

15.Olender Filip

16.Rutkowska Wiktoria

17.Sadura Konrad

18.Skirzy雟ka Patrycja

19.Solis Martyna

20.Szmigiel Robert

21.W逝darczyk Karol

 

1.Adach Grzegorz 

2.Budniak Kacper

3.Babut Kamil

4.Choluj Weronika

5.Frydrych Dawid

6.Gajowiak Klaudia

7.Go責a Karolina

8.Gregorczyk Miko豉j

9.Knie Micha

10.Krawczyk Mateusz

11.Krawczyk Julia

12.Makuch Kinga

13.Matejek Agata

14.Pawe貫k Aleksandra

15.Radzymi雟ki Dawid

16.Sadowski Kacper

17.Serafin Nikola

18.Skomra Dominik

19.Szewczyk Zuzanna

20.Szyma雟ka Natalia

21.Urbanek Jakub

22.W這darczyk Dominik

23.Zaprzalski Mi這sz 

 

 

 

 


Nasza galeria
Obchody 11 listopada 2010 Jase趾a szkolne 22.12.209 r.

Admin: J. Kamionka