Witamy
Odliczanie czasu

Do zakończenia 

roku szkolego 2019/2020

pozostało: 

epodręczniki

Bezpieczne wakacje

MEN

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Nadzór Pedagogiczny

OKE w Warszawie

CKE

Reforma programowa

Reforma programowa

Ośrodek Rozwoju Edukacji

CEO

Bezpieczny bo widoczny

Wychowanie Komunikacyjne

BEZPIECZNY & NIECHRONIONY

Dzień Bezpiecznego Internetu

Wikipedia

Bip

Sonda
Czy zjadasz śniadanie w domu przed wyjazdem do szkoły?
Tak
Nie

Wyniki
Harmonogram kontaktów z Rodzicami

 

 HARMONOGRAM KONSULTACJI  NAUCZYCIEL
ROK SZKOLNY 2019/2020
Tel.  48 677 30 24

 

 

Nazwisko i imię

Dzień i godzina

Binięda Barbara

Poniedziałek 10.05 – 10.50

Środa 11.05 – 11.50

Cieślakowski Grzegorz

Poniedziałek 12.05 – 12.50

Wtorek 10.05 – 10.50

Cieślik Marzena

Czwartek 13:00 – 13:30

Dejniak Joanna

Wtorek 9:00 – 10:00

Piątek 8.15 – 9.00

Gajowiak Renata

Poniedziałek 9.10 – 9.55

Czwartek 9.10 – 9.55

Gregorczyk Małgorzata

Poniedziałek 13.00 – 13.45

Grela Magdalena

Poniedziałek 10.05 – 10.50

Środa 11.05 – 11.50

Grzybowska Ewa

Czwartek 11.50 – 12.05

Holender Ilona

Czwartek 12.05 – 12.50

Jaworska Małgorzata

Środa 12.00 – 12.30

Piątek 12.00 – 12.30

Kobylska Wioletta

Wtorek 13:00 – 13:50

Kustra Dorota

Środa 10.05 – 10.50

Kuś Jolanta

Wtorek 10.05 – 10.50

Nachyła Katarzyn

Wtorek 10.05 – 10.50

Nowakowska Dominika

Poniedziałek 13:00 – 13:30

Ostrowska Grażyna

Poniedziałek 13:55 – 14:40

Papis Grzegorz

Wtorek 12.05 – 12.50

Parzych Anna

Wtorek 10.05 – 10.50

Środa 11.05 – 11.50

Piasek Bernarda

Wtorek 10.05 – 10.50

Piątek 10.05 – 10.50

Przerwa Angelika

Czwartek 9:00 – 9.45

Przerwa Ewa

Poniedziałek 10.05 – 10.50

Syta Elżbieta

Poniedziałek 11.05 – 11.50

Środa 10.05 – 10.50

Trzaskowska Anna

Poniedziałek 11.05 – 11.50

Czwartek 12.05 – 12.50

Szymańska – Gunia Agnieszka

Poniedziałek, Środa, Piątek 9.00 – 13.00

 

               

HARMONOGRAM   KONSULTACJI  NAUCZYCIELI

ROK SZKOLNY 2019/2020

Tel.  48 677 30 24

 

Harmonogram spotkań z rodzicami

 

 

Lp.

 

 

Miesiąc

 

 

Tematyka

 

 

1.

 

wrzesień

  • · sprawy organizacyjne,
  • · zapoznanie z dokumentami szkoły
  • · wybór trójek klasowych

 

 

2.

 

listopad

  • · informacja dla rodzica o zachowaniu i  postępach dziecka w nauce
  • · szkolenie rodziców na temat motywacji dzieci do nauki

 

 

3.

 

styczeń

  • · poinformowanie rodzica o wynikach klasyfikacji semestralnej dziecka w nauce i zachowaniu
  • · Jasełka bożonarodzeniowe

 

 

4.

 

 

maj

  • · informacja dla rodzica o postępach dziecka w nauce i zachowaniu
  • · informacja o prognozowanych ocenach niedostatecznych na koniec roku szkolnego

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina

1

Gajowiak Renata

Wtorek  1120 – 1300

Środa  825 - 1005

2

Trzaskowska Anna

Poniedziałek  1120 – 1205

Piątek  920 – 1105

3

Zasada Barbara

Poniedziałek  1020 – 1105

Czwartek  1020 – 1105

Piątek  825 – 910

4

Gregorczyk Małgorzata

Poniedziałek  1215 – 1300

Środa  825 – 910

5

Solis Barbara

Środa  1215 – 1300

6

Syta Elżbieta

Wtorek  825 – 910

7

Cieślakowski Grzegorz

Wtorek  1120 – 1205

Środa  1120 – 1205

8

Binięda Barbara

Wtorek  1020 – 1105

Środa  1120 – 1205

Piątek  1215 – 1300

9

Papis Grzegorz

Piątek  1020 – 1105

10

Grabiec –Cywka Agata

Czwartek  920 – 1005

11

Holender Ilona

Wtorek  1215 – 1300

12

Kuś Jolanta

Środa  1020 – 1105

13

Pożoga Maciej

Czwartek  735 – 820

14

Kamionka Edyta

Środa  1155 – 1215

15

Przerwa Ewa - pedagog

Codziennie  900 – 1200


Nasza galeria
Obchody 11 listopada 2010

Admin: J. Kamionka