Witamy
Odliczanie czasu

Do zako鎍zenia 

roku szkolego 2017/2018

pozosta這: 

epodr璚zniki

Bezpieczne wakacje

MEN

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie

Nadz鏎 Pedagogiczny

OKE w Warszawie

CKE

Reforma programowa

Reforma programowa

O鈔odek Rozwoju Edukacji

CEO

Bezpieczny bo widoczny

Wychowanie Komunikacyjne

BEZPIECZNY & NIECHRONIONY

Dzie Bezpiecznego Internetu

Wikipedia

Bip

Sonda
Czy zjadasz 郾iadanie w domu przed wyjazdem do szko造?
Tak
Nie

Wyniki
Absolwenci gimnazjum
Rok szkolny 2016/2017

IIIa

Wychowawca: Cie郵akowskiGrzegorz

IIIb

Wychowawca: Trzaskowska Anna

1.Babut Katarzyna

2.Babut Grzegorz

3.Babut Mateusz

4.Byzdra Kacper

5.Ciupak Grzegorz

6.Janik Marcin 

7.Knie Aleksandra

8.Kowalska Patrycja

9.Król Kacper

10.Kuc Aleksandra

11.Ku Albert

12.Ma貫k Jakub

13.Otr瑿a Mateusz 

14.Sandomierska 

15.Sijka Bernadeta

16.Skirzy雟ka Martyna

17.S這wicka Aleksandra

18.Szymczak Klaudia

19.Tatar Dagmara

 

1.Bini璠a Julia

2.Czerwiec Anna

3.Dydo Natalia

4.Jasik Agata

5.Jasik Piotr

6.Kami雟ka Kinga

7.Karsznia Julia

8.Knie Magdalena

9.Ko軼io貫k Gabriela

10.Król Kacper

11.Kuna Micha

12.Kusio Kacper

13.Madej Dawid

14.Orzo Jakub

15.Pasek Aleksandra

16.Skwira Norbert 

17.Smyrga豉 Orfeusz

18.Walaszczyk Krzysztof

19.W這darczyk Paulina

20.Zaj帷 Aleksandra

 

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

klasa IIIa

wychowawca: Gregorczyk M.

klasa IIIb

wychowawca: Bini璠a B.

1.Cho逝j Daniel

2.Cho逝j Monika

3.Gajowiak Martyna

4.Kostecka Magdalena

5.Kowalski Kamil 

6.Kula Magdalena

7.ζpczy雟ki Adam

8.Mazur Patryk

9.Paczka Arkadiusz

10.Rogala Konrad

11.Samu Robert

12.Sochar Alicja

13.Urbanek Hubert

14.Walasek Marlena 

15.W璕larz ㄆkasz

16.Wo這wiec Kamil

17.Wo造雟ka Magda

18.Wo幡iczka Dominik

 

1.Bartkiewicz Sebastian 

2.Byzdra Marlena

3.Cywka Anna

4.Cywka Pawe

5.Dyl Weronika

6.Figura Dominik

7.Filipiak Patryk

8.Gajowiak Damian

9.Go責a Patrycja

10.Król Patryk 

11.Kruk Grzegorz 

12.κpecka Agata

13.κpecki Amadeusz

14.Oko Mateusz

15.Olender Milena

16.Piwowarek Pawe

17.Wójtowicz Angelika

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Kl III

Wychowawca: Solis B.

  1. Adach Sylwia
  2. Bade雟ki Sebastian
  3. Baran Jan
  4. Chojecki Patrycja
  5. Czerniak Patrycja
  6. Dejniak Karol
  7. Filipiak Angelika
  8. Janik  Tomasz
  9. Kami雟ki Damian
  10. Karpi雟ki Mateusz
  11. Krajewski Adrian
  12. Kramek Jaros豉w
  13. Kuba  Dominik
  14. Kusio Monika
  15. κpecki Adrian
  16. Madej Patrycja
  17. Moszczy雟ki Jakub
  18. Pawe貫k Gabriela
  19. P瘯ala Paulina
  20. Pietrzyk Mateusz
  21. Piskór Rados豉w
  22. Rogala Patrycja
  23. Rybicka Agata
  24. Tymi雟ki Mateusz
  25. Walaszczyk Daniel
  26. W璕larz Karolina
  27. Wilk Patryk

 



 Rok szkolny 2013/2014

klasa IIIa

wychowawca: B. Zasada

klasa IIIb

wychowawca: G. Papis

1.Bartnik Dominika

2.Bini璠a Maksymilian

3.Derlatka Bart這miej

4.Jaskulska Dominika

5.Kami雟k Dawid

6.Knie Pawe

7.Król Paulina

8.Król Konrad

9.Kuna Julia

10.Kusio Agata

11.κpecka Karina

12.Mazur Aleksandra

13.N璠ziak Klaudia

14.Piwowarek Krzysztof

15.Pyciarz Wioleta

16.Sowi雟ka Milena

17.St瘼ie Weronika

18.Wawrzak Damian

 

1.Cho逝j Mateusz

2.Cho逝j Barbara

3.Ciupak Artur

4.Cywka Mateusz

5.Gawrjo貫k Jakub

6.Ho逝j Damian

7.Knie Klaudia

8.Knie Patrycja

9.Knie Karolina

10.Kowalczyk Kamila

11.ζpczy雟ki Arkadiusz

12.Madejski Micha

13.Makuch Agata

14.Ma貫k Marlena

15.Mazur  Martyna

16.Mikulska Klaudia

17.Otr瑿a Martyna

18.Paczka Mateusz

19.Szmigiel Aleksandra

20.Szymanek Ma貪orzat

  

Rok szkolny 2012/13

Klasa IIIa

Wychowawca: G. Cie郵akowski

Klasa IIIb

Wychowawca: A. Trzaskowska

  1. Babut  Pawe
  2. Bade雟ki Karol
  3. Bartnik Dawid
  4. Cho逝j Katarzyna
  5. Cho逝j Katarzyna
  6. Cho逝j Monika
  7. Ciupak Mateusz
  8. Dyl Agata
  9. Gajowiak Magdalena 
  10. Kami雟ka Joanna
  11. Koniarz Mateusz
  12. Lis Joanna
  13. ζpczy雟ka Agata
  14. Madejski Mateusz
  15. Makuch Magda
  16. Paczka Konrad
  17. Pawelec Andrzej
  18. Rokita Rafa
  19. St瘼ie Robert
  1. Bade雟ki Piotr
  2. Boroch Agata
  3. Burek Dominik
  4. Cywka Mateusz
  5. Cywka Monika
  6. Fijalkowski Marcin
  7. Filipiak Monika
  8. Filipiak Dominika
  9. Go責a Sylwia
  10. Kula Dominik
  11. Madejski Sebastian
  12. Marek  Dominika
  13. Or這wska Wioletta
  14. Orzo Joanna
  15. Pastuszka Piotr
  16. Samu Pawe
  17. Stawska Nina
  18. Wójcik Martyna
  19. Wólczy雟ki Daniel
  20. Zawodnik Kamil

 

 

  Rok szkolny 2011/2012

klasa 3a

wychowawca: Gregorczyk Ma貪orzata

klasa 3b

wychowawca: Bini璠a Barbara

  1. Bednarczyk Kamil
  2. Cho逝j Monika
  3. Cho逝j Patryk
  4. Fijo Magdalena
  5. Gazda Tomasz
  6. Jasik Aleksandra
  7. Kami雟ka Kinga
  8. K瘰ka Angelika
  9. Maciejewska Magdalena
  10. Mazur Aleksandra
  11. Mazur Artur
  12. Moszczy雟ka Klaudia
  13. Piskorek Patryk
  14. Raczkowski Mateusz
  15. Tymi雟ki Sebastian
  16. Wiercioch Domink
  17. Zaj帷 Mateusz
  18. Zaprzalska Angelika
  19. Zaprzalska Martyna
  20. St瘼ie Joanna

 

  1. Banach Milena
  2. Cho逝j Norbert
  3. Filipiak Adrian
  4. Filipiak Mateusz
  5. Góra Maciej
  6. Janusz Dawid
  7. Kami雟ki Patryk
  8. Krawczyk Przemys豉w
  9. Olender Kamil
  10. Orzo Patryk
  11. Ozga KamilP
  12. Piaseczna Ewelina
  13. Rusin Kamil
  14. Skwira Dagmara
  15. St瘼ie Mateusz
  16. Szyma雟ka Kinga

 

 

  Rok szkolny 2010/2011

klasa 3a 

klasa 3b

 
wychowawca: Skowro雟ka Magdalena
  1. Banach Sylwia
  2. Baran Katarzyna
  3. Boroch Aneta
  4. Czerwiec Weronika
  5. D瑿iec Dominika
  6. Dyl Mateusz
  7. Fija趾owska Beata
  8. Filipiak Joanna
  9. Filipiak Martyna
  10. Filipiak Mateusz
  11. Filipiak Weronika
  12. Jasik Tomasz
  13. Kami雟ka Katarzyna
  14. K帷ka Marta
  15. Kozie Patrycja
  16. Madejska Agnieszka
  17. Mazurkiewicz Klaudia Jagoda
  18. Olender Patryk
  19. Ozga Emil Norbert
  20. Serafin Katarzyna
  21. S瘼ka Agnieszka
  22. Skwira Hubert Piotr
  23. St瘼ie Pawe 
  24. Wójcik Justyna
  25. Wójcik Sylwia
  26. Zasada Aleksandra
  27. Zawodnik Agata

 

wychowawca: Bini璠a Barbara

  1. Babut Karolina
  2. Bade雟ka Katarzyna
  3. Bednarczyk Dominik
  4. Czerniak ㄆkasz
  5. Figura Milena
  6. Go幢i雟ki Karol
  7. Jasik Edyta
  8. Jaskólska Marlena
  9. Kami雟ka Karolina
  10. Kami雟ki Damian Marian
  11. K瘰ka Daniel
  12. Kie豚asa Weronika
  13. Madejska Ewelina
  14. Samu Adam
  15. Samu Ewa
  16. Stawi雟ki Sylwester
  17. Tatar D瞠sika
  18. Tatar Irena
  19. Tworzowski Rafa
  20. Urbanek Ewelina
  21. Walasek Damian
  22. Wiktorowska Daria
  23. Wo幡iczka Iwona

 

Rok szkolny 2009/2010

Kl IIIa

Kl IIIb

Kl IIIc

wychowawca: Papis G.

1.   Bade雟ka  Agata

2.   Burek  Sebastian

3.   Cywka  Kamil

4.   Fijo Monika

5.   Filipiak Marcin

6.   Gregorczyk Grzegorz

7.   Knie  Anna

8.   Kobylski Kamil

9.   Kozak Mateusz

10. Kusio Micha

11. Lesisz  Patrycja

12. Maciejewski ㄆkasz

13. Makuch Karol

14. Markiewicz Arkadiusz

15. Markiewicz Mateusz

16. Mazur Jaros豉w

17. Orzo Kinga

18. Wójtowicz Agata

19. Wo幡iak Adrian

20. Zasada  Mateusz


wychowawca: Zasada B.

1.   Cho逝j Anna Ma貪orzata

2.   Cho逝j Magdalena

3.   Dudek Damian

4.   Dudek Martyna

5.   Dydo Bart這miej

6.   Ho逝j Monika

7.   Kami雟ki Karol

8.   Knie Karol

9.    Knie Mateusz

10.  Knie Natalia

11.  Kusi雟ki Damian Pawe

12.  Kusio Ewa

13.  Mazur Karolina

14.  Olender Damian Sebastian

15.  Pastuszka Pawe

16.  St瘼ie Mateusz

17.  Szewczyk Patrycja

18.  Wojas Mateusz

19.  Wójcik Magdalena


wychowawca: Syta E.

 1.    Adach Pawe

 2.    Byzdra Sylwia

 3.    Cho逝j Anna

 4.    Filipiak Kamil

 5.    Filipiak Jakub

 6.    G這wacki Kamil

 7.    Janusz Piotr

 8     Jó德ik Katarzyna

 9.    Laseczka Piotr

10.   Piaseczny Piotr

11.   Piaseczna Katarzyna

12.   S這wicka Magda

13.   S這wicka Karolina

14.   St瘼ie Piotr

15.   Szmigiel Jaros豉w

16.   Jaworska Anna

17.  Molenda Marcin


 

 

Rok szkolny 2008/2009

Kl IIIa

 

Kl IIIb

Kl IIIc

wychowawca: Solis B.

1. Cho逝j Dominika

2. Drzewiecki Sebastian

3. Gawryo貫k Micha

4. Gregorczyk Magdalena

5. Jasik Anna

6. Jasik Jacek

7. Jasik Milena

8. Kula Agata

9. Kusio Maria

10. Lesisz Monika

11. Mazurkiewicz Edyta

12. Olejarczyk Krystian

13. Pasek Sylwia

14. P瘯ala Patrycja

15. Piskór Przemys豉w

16. Spyt Patrycja

17. Szczepanek Ma貪orzata

18. Walaszczyk ㄆkasz

19. Wójcik Kinga

20. Wójtowicz Adrian

wychowawca: Trzaskowska A.

1.    D瑿iec Kinga

2.    Dydo Agnieszka

3.    Figura Dawid Norbert

4.    Figura ㄆkasz

5.    Filipiak Marlena

6.    Filipiak Szymon

7.    Go幢i雟ka Paulina

8.    Gregorczyk Robert

9.    Grzeszczyk Przemys豉w

10.   Jasik Ilona

11.   Jaworska Anna

12.   Kajdan ㄆkasz

13.   Laseczka Dominik

14.   ζpczy雟ka Magdalena

15.   Michalik Agata

16.   Piasek Filip  

17.   Rogala Anna

18.  Sierpi雟ki Dawid

19.  W逝darczyk ㄆkasz

wychowawca: Cie郵akowski G.

1.   Adach Karolina

2.   Adach Maria

3.   Babut Piotr

4.   Cho逝j Mateusz

5.   Ciupak Monika

6.   Czapli雟ka Dagmara

7.   Filipiak Cezary Karol

8.   K帷ki Damian

9.   Krawczyk ㄆkasz

10. Lis Przemys豉w

11. Madejski Piotr

12. Molenda Marcin

13. Pyrgiel Barbara

14. Szyma雟ka Katarzyna

15. Tatar Adrian

16. Wiercioch ㄆkasz

17. Wo幡iczka Lukasz

18. Wójcik Agnieszka

19. Zasada Karolina

20. G瑿ska Aleksandra

 

 

Rok szkolny 2007/2008

Kl IIIa

 

Kl IIIb

wychowawca: M. Gregorczyk

1.       Cho逝j Justyna

2.       Cho逝j Marcin

3.       Cho逝j Sebastian

4.       Czarkowska Magdalena

5.       Fereniec Mateusz

6.       Figura Sandra

7.       Gazda Damian

8.       Go責a Julita

9.       Grochowiecka Joanna

10.    Jaskólski Kamil

11.    Kaca Grzegorz

12.    Kowalczyk Milena

13.    Krawiec Mateusz

14.    Makuch Grzegorz

15.    Marek Damian

16.    Markiewicz Karol

17.    Mazur Ma貪orzata

18.    Pawelec Piotr

19.    Rusinowska Sylwia

20.    Serafin Katarzyna

21.    Spyt Norbert

22.    Szczepanek Zbigniew

23.    Szewczyk Agata

24.     安iadek Marek

25.   W逝darczyk Krzysztof

 

wychowawca: B. Bini璠a

1.       Boroch Jakub

2.       Cho逝j Jagoda

3.       Czerwiec Bart這miej

4.       Dydo Ma貪orzata

5.       G這wacki Sebastian

6.       Kie豚asa Dominik

7.       Knie Martyna

8.       Knie Wioleta

9.       Kowalczyk Jolanta

10.    Kozak ㄆkasz

11.    Kula Grzegorz

12.    Ku mateusz

13.    Laseczka Agata

14.    Lis Katarzyna

15.    ζpczy雟ka Ewelina

16.    Olejarczyk Edward

17.    Rokita Joanna

18.    Sadowski Mariusz

19.    Sulima Grzegorz

20.    Szmigiel Przemys豉w

21.    Szyma雟ki Damian

22.    Tatar Pawe

23.     Walaszczyk Joanna

24.    Zaprzalska Karolina

 

 

Rok szkolny 2006/2007

Kl IIIa

Kl IIIb

wychowawca: A. Stankiewicz

  

1.    Abramczyk  Karol

2.    Fijo  Artur

3.    Fijo  Katarzyna

4.    Filipiak  Dominik

5.    Go責a  Anna

6.    Grzeszczyk  Karolina

7.    Ho逝j  Anna

8.    Kobylska  Sylwia

9.    Kosmala  ㄆkasz

10.  Król  Hubert

11. Kusio  Grzegorz

12. Molenda  Martyna

13. Ma貫k  Agata

14. Natorska  Ewelina Barbara

15. Oko  Magdalena

16. Raczkowska  Maja

17. Rusinowska  Magdalena

18. St瘼ie  Agnieszka

19. Tomaniak  Micha

20. Walasek  Monika

21. Walaszczyk  Karolina

22. Wielanowski  Konrad
23. Wiktorowski  Robert

24. Wójcik  Pawe 

wychowawca: E. Syta

1.   Adach Ma貪orzata

2.   Adach Miros豉w

3.   Adach Piotr

4.   Babut Pawe

5.   Babut Piotr

6.   Cho逝j Mariusz

7.   Ciupak Patrycja

8.   Dolina Arkadiusz

9.   Filipiak Daniel

10. Gawryjo貫k Magdalena

11. Gawryo貫k Mariusz

12. Grochowiecki Kamil

13. Jasik Damian

14. Jó德ik Krzysztof

15. Kramek Monika

16. Krawczyk Paulina

17. Ku Anna

18. Madejska Beata

19. Piaseczny Pawe

20. Pyrgiel Marcin

21. Pyrgiel Monika

22. Samu Piotr

23. St瘼ie Dorota

24. Tatar Rafa

25. Walasek Anita

26. Wójcik Magdalena

 

 

Rok szkolny 2005/2006

kl IIIa

Kl IIIb

wychowawca: R. Gajowiak

  1. Boroch Karol
  2. Cho逝j Monika
  3. Fereniec ㄆkasz
  4. Filipiak Mariusz
  5. Go責a Dominik
  6. Jasik Magdalena
  7. Kosmala Katarzyna
  8. Kowalczyk Marian
  9. Kozie Szymon
  10. Krawczyk Arkadiusz
  11. Krawiec Emil
  12. Lis Monika
  13. Madejska Justyna
  14. Madejski Adrian
  15. Markowska Emilia
  16. Mazur Damian
  17. Mazur Pawe
  18. Mita Monika
  19. P瘯ala ㄆkasz
  20. S瘼ka Sylwia
  21. Skwira ㄆkasz
  22. Szym雟ka Dominika
  23. Tatar Ilona

wychowawca: B. Zasada

  1. Abramczyk Ewelina
  2. Bini璠a Damian
  3. Figura Magdalena
  4. Hernik Konrad
  5. Jaworska Katarzyna
  6. Knie ㄆkasz
  7. Knie Zbigniew
  8. Kula Micha
  9. Kuli雟ka Beata
  10. Ku Karolina
  11. Laseczka Pawe
  12. Lis Andrzej
  13. ζpczy雟ka Joanna
  14. ζpczy雟ki Karol
  15. Nogie Pawe
  16. Pawelec Pawe
  17. Piasek Krystian
  18. Pyrgiel Grzegorz
  19. St瘼ie Wioleta
  20. Szmigiel Micha
  21. Szyma雟ki Krzysztof
  22. Tatar Ma貪orzata
  23. Wiercioch Arkadiusz
  24. Wo幡iczka Aleksandra

 

 

Rok szkolny 2004/2005

kl IIIa

Kl IIIb

  1. Bade雟ka Marta
  2. Bary趾a Arkadiusz
  3. Bary趾a Mateusz
  4. Drzewiecka Karolina
  5. Dydo Ewelina
  6. Fereniec Pawe
  7. Figura Krystian
  8. Figura Paulina
  9. Fijo Ma貪orzata
  10. Gregorczyk ㄆkasz
  11. Jaros Anna
  12. K璠ziora Kamil
  13. Kilijanek Katarzyna
  14. Kilijanek Pawe
  15. Kleszowski Adrian
  16. Knie Joanna
  17. Krakowiak Pawe
  18. Kramek Kamil
  19. Lis Tomasz
  20. κpecka Monika
  21. Madejski ㄆkasz
  22. Róg Magdalena
  23. Rudolf Dorota
  24. Rusinowski Mateusz
  25. Seku豉 Marlena
  26. St瘼ie Tomasz
  27. Tatar Agnieszka
  28. Walaszczyk Magdalena
  29. Zasada Karol

1.  Adach Monika

2.  Cho逝j Katarzyna

3.  Domiza ㄆkasz

4.  Domiza Patrycja

5.  Groszewska Magdalena

6.  Jaskulski Jaros豉w

7.  Knie Arkadiusz

8.  Kula Mariusz

9.  Kula Piotr

10. Lachtara Joanna

11. ζpczy雟ki Micha

12. Madejska Joanna

13. Madejska Jolanta

14. Michalik Dawid

15. Pawelec Agnieszka

16. Piaseczna Sylwia

17. Rogala Artur

18. Rokita Agnieszka

19. St瘼ie Dominik

20. Szczepanek ㄆkasz

21. Tatar  Anita

22. Tworzowska Katarzyna

23. Walasek Aneta

24. Walasek ㄆkasz

25. Wo幡iak Mateusz

26. Wójcik Agnieszka 

27. Wójcik ㄆkasz

28. Zasada Kamil

 

 

Rok szkolny 2003/2004

kl IIIa

Kl IIIb

1. Adach Magdalena
2. Bocian Justyna
3. Chojecki Kamil
4. Cho逝j Katarzyna
5. Filipiak Piotr
6. Gawrio貫k Karolina
7. Gawrio貫k Anna
8. Jaskólska Emilia
9. Kiljanek Micha
10. Knie Piotr
11. Koniarz Monika
12. Lachtara Beata
13. Lachtara Mariusz
14. Magejska Jolanta
15. Makuch Karol
16. Makuch Sylwia
17. Ma貫k Kamil
18. Olejarczyk Marta
19. Papis Piotr
20. St瘼ie Anna
21. Szmigiel Cezary
22. Szyma雟ki Konrad
23. Tatar Karolina
24. Tatar Piotr
25. Wiercioch Pawe
26. Wójcik Pawe
27. Wójcik Sebastian

1. Babut Micha
2. Figura Kinga
3. Jaros Dawid
4. Jasik Ernest
5. Kajdan Katarzyna
6. Kami雟ka Beata
7. Kleszowska Sandra
8. Knie Konrad
9. Knie Pawe
10. Krawczyk Grzegorz
11. Madejski Pawe
12. Markowska Magdalena
13. Mazur Katarzyna
14. Mazur Pawe
15. Molenda Marlena
16. Natorska Anna
17. Oko ㄆkasz
18. Ozga ㄆkasz
19. Paku豉 Pawe
20. Pawlak Magdalena
21. Róg Barbara
22. Seku豉 Magdalena
23. Stefa雟ki ㄆkasz
24. Szmit Daniel
25. Szyma雟ka Iwona
26. Tymi雟ka Benita
27. Wdowiak Ewelina
28. Zawada Justyna

 

 

Rok szkolny 2002/2003
kl IIIa Kl IIIb

1. Bade雟ki Rajmund
2. Bary趾a ㄆkasz
3. Bzikot Anna
4. Cho逝j ㄆkasz
5. Go責a Micha
6. Hernik Micha
7. Kilijanek ㄆkasz
8. Knie Grzegorz
9. Knie Karolina
10. Knie Lucyna
11. Kowalczyk Miros豉w
12. ζpczy雟ka Justyna
13. Madejska Katarzyna
14. Makuch ㄆkasz
15. Ma貫k Kamil
16. Mazur Grzegorz
17. Piaseczna Kamila
18. Rokita ㄆkasz
19. Rutkowski Micha
20. Sadowiski Przemys豉w
21. Stawski Damian
22. St瘼ie Magdalena
23. Szczepanek Marta
24. Tatar Artur
25. Tatar Dorota
26. Walaszczyk Marcin
27. Wójcik Dariusz
28. 畝czkiewicz Marcin

1. Bary趾a ㄆkasz
2. Bocian Robert
3. Cho逝j Jaros豉w
4. Cho逝j Tomasz
5. Cywka Roman
6. Czarkowski Piotr
7. Czerniak Agnieszka
8. Dydo Magdalena
9. Go責a Sylwia
10. Groszewska Ewelina
11. Jaworski S豉womir
12. Kajdan Anna
13. Kleszowska Milena
14. Kuna Daria
15. Lalak Magdalena
16. Makuch Andrzej
17. Mazur Agnieszka
18. Michalin Rafa
19. Mita Magdalena
20. Natorski ㄆkasz
21. Olender Arkadiusz
22. Pawelec Monika
23. Przew這ka Sebastian
24. Rusinowski Rafa
25. Sadowska Karolina
26. Wieraszka Kamil
27. Winsztal Ewelina

 

 

Rok szkolny 2001/2002 
kl IIIa Kl IIIb Kl IIIc

1.     Cho逝j Milena

2.     Drzewiecka Anna

3.     Dusi雟ka Ewelina

4.     Jasik Marta

5.     Kilijanek Adam

6.     Knie Andrzej

7.     Krawczyk Krzysztof

8.     Król Monika

9.     Kusio Ma貪orzata

10.   Lalak Katarzyna

11.   Maciejczyk Agnieszka

12.   Pawelec Dorota

13.   Pawlak Anna

14.   Pyrgiem Adam

15.   Sierpi雟ki Jacek

16.   Szyma雟ki Piotr

17.   Tomaszewski Dariusz

18.   Wo幡iak Aneta

19.   Wo幡iak Bernarda

20.   Wójcik Edyta

21.   Zaborowska Magdalena

22.   Zasada Mateusz

1. Cho逝j Justyna

2. Cho逝j Karol

3. Cywka Marta

4. Figura Micha

5. Fijo Karolina

6. Filipiak Kamil

7. Kuci雟ki Micha

8. Kuli雟ka Magdalena

9. Lachtara Pawe

10. ζpczy雟ki Rafa

11. κpecka Monika

12. Madejski ㄆkasz

13. Ma貫k Joanna

14. Mazur Pawe

15. Mazur Piotr

16. Michalik Kamil

17. Stawska Eliza

18. Sulima Grzegorz

19. Szmit Emil

20. Tomaniak Katarzyna

21. Trzeciecka Anna

22. Wójcik Marek

1.     Byzdra Ma貪orzata

2.     Filipiak Justyna

3.     Go責a Dawid

4.     Go責a Kamil

5.     Kami雟ki Robert

6.     Kozak Mariola

7.     Kozak Rafa

8.     ζpczy雟ki Piotr

9.     Madej Andrzej

10.   Madejski Janusz

11.   Madejski Pawe

12.   Piaseczna Agnieszka

13.   Rokita Andrzej

14.   St瘼ie ㄆkasz

15.   Szczepanek Jolanta

16.   Tatar Monika

17.   Wiercioch Ewa


Nasza galeria
RDC RDC

Admin: J. Kamionka